✍️سیدمحمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه جاجرم در مجلس شورای اسلامی در نشست با تعدادی از شهرداران حوزه انتخابیه با اشاره به اینکه مشکل اصلی شهرداری‌ها بحث مالی است و این مشکلی است که کلان‌شهرهای و شهرهای کوچک با آن دست و پنجه نرم می‌کننند.
🔷رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی تصریح کرد: برای حداقل خدمات در شهرداری‌های کوچک مشکل داریم و این برازنده مردم عزیز نیست.
وی در ادامه افزود: منابع مالی باید در شهرداری تعریف بشود تا مجموعه مدیریت مالی جهت رفع چالش‌های پیش رک با مشکلات عدیده روبرو نشکند.
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی افزود: مدیریت در شهرداری مبتنی بر کسب درآمد و هزینه است و این برخلاف سایر دستگاه‌های اجرایی و دولتی است.
سیدمحمد پاکمهر با اشاره به اشراف نسبت به مشکلات مختلف شهرداری‌ها گفت: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها یک فرصت بی‌نظیر جهت خدمت‌رسانی به مردم و رفع کمبودها کمک می‌کند.
نماینده مردم ۵ شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تولید اقلام مورد نیاز شهرداری‌ها باید در دستور کار شهرداری‌ها قرار بگیرد.
نایب رئیس فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس شورای اسلامی اتکا شهرداری‌ها به اعتبارات دولتی به مانند وابستگی کشور به فروش نفت است که این امر بسیار آسیب‌رسان است.
وی در انتها تاکید کرد: به طور جدی پیگیری مشکلات شهرداری‌های خراسان شمالی در حوزه‌هایی که شهرداران اعلام کردند خواهم‌بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *